Pěkná klasika

Slevový nákupní kód na peknaklasika.cz se slevou 10% na vše!
Kód: KOMIART

Představení
a co je vlastně
Pěkná klasika?

Pěkná klasika je projekt Michala Hejného. Michal je kluk z Krušovic, který začal přemýšlet nad ideou pomoci a zároveň sjednocení komunity milovníků youngtimerů a veteránů a do léta 2019 přemýšlel, jakým způsobem by se to dalo realizovat. Napadlo ho, že by mohl zkusit založit internetový obchod, na kterém by se do určité míry mohla zapojit komunita těchto nadšenců.

Na začátku roku 2020 si na mě Michal našel kontakt přes platformu twitch.tv a napsal mi mail ohledně spolupráce. Chtěl logo a grafiku pro shoptet eshop. Takové zakázce, ve které jsem viděl skvělou zkušenost a potenciál. Nešlo odmítnout.

Od jara roku 2020, zhruba někdy někdy v únoru, se Michalovi sny staly skutečností a eshop peknaklasika.cz od té doby dělá radost všem milovníkům aut. Od té doby Michalovi pomáhám se všemi grafickými tentononci, jako jsou příspěvky na sociální sítě, videa na prezentaci prodoktů a další komunikační a prezentační prostředky.

Od začátku roku 2021 se sortiment eshopu značně změnil především na produkty pro autodetailing, leštičky, vysoušeče, vysavače a další.

Logo

2020

Zadání od Michala znělo jasně. Udělat logo, kde bude figurovat youngtimer. Nějakou chvíli jsem nad tímto přemýšlel, zkoušel a vymýšlel, jak by se to dalo udělat, aby to fungovalo. Tak jsem zkoušel různé nápady dokud jsem nepřišel na logo z minulého roku. To jsem vytvořil jednoduše z obrysu Audi Qattro. Následně jsem hledal mezi spoustou fontů a narazil jsem na font Kenyan Coffee. Ten mi seděl nejvíc. Zkombinoval jsem obrys auta a název eshopu a vytvořil jsem z této kombinace první logo.

logo-1-bez-pozadim-bile
Logo-b-s-pruhlednym-pozadim

2021

Pro rok 2021 mi Michal zadal upravit logo a použít erb. Vzniklo logo na drhém obrázku, ale je pořád co zlepšovat. Už teď vidím, co pozměním do příště.
Ale pokud je zákazník spokojený výsledkem, já jsem též, i přes maličkosti.
Pěkná klasika je pro mě za moji kratičkou kariéru zatím nejlepší spolupráce. Moc si jí cením a chci se společně s ní zlepšovat.

Posty na sociální

2020

2021

Videa

2021

O Vánocích 2020 jsem od Michala dostal za úkol udělat videa s ukázkou produktů od dodavatelů náčiní pro rok 2021 a také pro jednoho již zavedeného dodavatele.
Video editor: Movavi Video Editor Plus 2020

Branding